4/5/16

oxyroN2.807

Φιλική αναμέτρηση

ΠΑΟΚ - Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ - 3-0

Ο ΠΑΟΚ επικράτησε στην άδεια Τούμπα της Βουλγαρικής Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ σε φιλικό προετοιμασίας ενόψει των playoffs με σκορ 3-0 το αποτέλεσμα μικρή σημασία έχει. ....το παιχνίδι του ΠΑΟΚ είχε διάθεση, ενεργητικότητα, σοβαρότητα στην άμυνα και αρκετές φάσεις μπροστά στην αντίπαλη εστία.

ΠΑΟΚ (α' ημίχρονο):Γλύκος, Μαλεζάς, Βίτορ, Τζαβέλλας, Κίτσιου, Τζιόλης, Τσίμιροτ, Πέλκας, Μακ, Ζάιρο, Αθανασιάδης.

ΠΑΟΚ (β' ημίχρονο): Βελλίδης, Χατζηϊσαΐας, Τζαβέλλας(60′ Κάτσε), Σκόνδρας, Σάμπο, Αντόνις, Χαρίσης, Γκολάσα, Ροντρίγκες, Μακ(60′ Κοροβέσης), Αθανασιάδης(74′ Κούστα).

Πιρίν: Κοστόφ, Μπασλίεφ, Ντουλγκέροφ, Πόπεφ, Σάντεφ, Σαντάνσκι, Τάσεφ, Μπενκιούζοφ, Τόσεφ, Τραγιάνοφ και Καραπετρόφ.

ΠΑΟΚ ΟΧΥΡΟ / N 5.24

7η αγωνιστική των play offs Λαμία - ΠΑΟΚ - 1-1 Για την 7η αγωνιστική των play offs o ΠΑΟΚ αναδείχτηκε ισόπαλος 1-1 εκτός έδρας με τη Λαμία,...